Jak zadbać o swój samochód?

Każdy właściciel dba, a przynajmniej powinien dbać o swoje auto jak tylko może. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że przekłada się to na jego trwałość. Dzięki temu możemy więc wydłużyć czas eksploatacji samochodu, choć nie tylko. Na pewno wielu zwróci uwagę też na komfort. Oczywiste jest bowiem, że podróżowanie czystym i zadbanym samochodem jest znacznie bardziej komfortowe. Skoro tak skupmy się na usłudze, jaką jest auto detailing, o której wielu być może nawet nie słyszało.

Czym jest auto detailing?

Wyjaśniając ten termin najlepiej zwrócić się do specjalistów. Takich znajdziemy w firmie CARS CARE & MORE z oddziałami w Dąbrowie Górniczej i Wrocławiu. Jeden z pracowników tej firmy, która w swojej ofercie ma taką usługę, mówi, że auto detailing to nic innego jak kompleksowy proces czyszczenia oraz renowacji samochodu, który odnosi się do jego elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Efekt jest taki, że poprawie ulegają walory estetyczne i użytkowe, a co za tym idzie, zwiększa się również wartość rynkowa pojazdu.

Pakiety dopasowane do klienta

Skoro zaczęliśmy bazować na ofercie firmy CARS CARE & MORE, jej ofertą posługiwać się będziemy nadal. Przeglądając ją w zakresie auto detailingu, wyraźnie widzimy, że przygotowano tam trzy różne pakiety tej usługi, a więc: Pakiet Optimum, Pakiet Prestige i Pakiet Swissvax. Co je od siebie różni?

Pakiet Optimum to przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie lakieru przed szkodliwymi czynnikami, zarysowaniami oraz mikrouszkodzeniami. Dzięki temu karoseria będzie wolniej zbierać zabrudzenia, a dodatkowo łatwiej jest przeprowadzić jej pielęgnację.

Większy zakres prac oraz gwarancję otrzymujemy przy pakiecie Prestige. Wówczas detailerzy poprawią wygląd naszego samochodu, biorąc tu pod uwagę każdy jego element. Ponadto warto wspomnieć o darmowej opiece dla podtrzymania osiągniętych rezultatów, która trwa tu dwa lata.

Ostatnim jest pakiet Swissvax. Decydując się na tę opcję, właściciel pojazdu ma gwarancję, że ten będzie wyglądał jak nowy, jakby dopiero opuścił salon samochodowy.

Możliwości jest więc sporo. Czy zdecydowalibyście się na którąś z powyższych opcji?